Pakkumine on lõppenud


Tasuta spinnide ja raha sadu Spinata Grande slotil

Tähista uue slotimängu Spinata Grande saabumist eriti uhkel ja võimsal moel – osale 5000€ slotimängu turniiril, mille auhinnafondiks on iga päev 1000-eurot, mis jaguneb päeva 20 mängija vahel, kes on saanud parima tulemuse. Lisaks saavad kõik kvalifitseerujad iga päev 3 tasuta keerutust.Kuidas see käib?

  • Liitu Pafiga
  • Sisene oma kontole
  • Tee esimene sissemakse
  • Mängi 20 järjestikust ringi Spinata Grande slotil
  • Tee minimaalselt 20-sendised panused
  • Naudi mängu

Pealegi, kõik, kes teevad Paf kontole sissemakse kasutades boonuskoodi BONUS100, saavad kuni 100 euro suuruse boonuse. Pärast boonuse nõuete täitmist, laekub 100 eurot mängija kontole.

Auhindade struktuur:

1. koht: 300€ + 3 spinni
2. koht: 140€ + 3 spinni
3. koht: 80€ + 3 spinni
4. – 10. koht: 40€ + 3 spinni
11. – 20. koht: 20€ + 3 spinni

LIITU PAFIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...