Pakkumine on lõppenud

Tee OlyBetis Eurobasket 2015 panus ja võida 100 000 eurot

Tee 3€ panus ja võida 100 000€

Tee 3€ panus Eurobasket 2015 alagrupimängude võitjatele. Kui sul õnnestub kõik 60 võitjat täpselt ennustada, saad OlyBetilt kingituseks 100 000€. Kui sul ei ole veel OlyBetis kontot, saad selle samuti siin luua ning kasiino kingib sulle alustuseks 10€ täiesti tasuta, mis tähendab, et saad oma õnne kohe ilma sissemakset tegemata proovile panna.Kuidas teha Eurobasket 2015 panust?

  • Kliki SIIA
  • Tee vähemalt 3€ panus
  • Arva ära kõigi 60 mängu võitjad
  • Võida 100 000€

Oluline, et teeksid oma panuse enne Eurobasket 2015 esimese mängu algusaega, mis on 5. septembril kell 15.30. Juhul, kui peale sinu arvas ka mõni teine panustaja ära täpsed võitjad, siis jagab Olybet võidusumma teie vahel võrdselt ära.

Saa OlyBetis tasuta 10€ ja 500€ boonus

Just nüüd on suurepärane aeg liituda OlyBetiga, sest iga uus klient saab kasiinolt tasuta 10€ ning lisaks pokkeris 500€ boonuse ja kasiinos 100€ boonuse. Boonuse saamiseks sisesta sissemaksele boonuskood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

  • Külasta OlyBeti kasiinot SIIT
  • Registreeri end kasiino kasutajaks
  • Kirjuta eelistustele vastavalt boonuskood OLYBETSPORT või lihtsalt OLYBET
  • 10€ kasiino või spordipanuste raha laekub sinu kontole ööpäeva jooksul

TEE PANUS EUROBASKET 2015 MÄNGUDELE


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...