Pakkumine on lõppenud

Ennusta ja võida reaalset raha


Tee Australian Openi ennustus ja saa 5-eurot reaalset raha

Australian Open on tihti täis spordiüllatusi. Kas Wawrinka suudab 2014. aasta üllatusvõitu korrata või võidab taas keegi suurest nelikust, kuhu kuuluvad Federer, Djokovic, Nadal ja Murray? Ja kes võtab üle naiste krooni hiljuti pensionile läinud Li Na asemel? Kõik need küsimused saavad vastuse Rod Laver Arenal, Melbournis 19.1-1.2.2015. aastal.Tee oma ennustus tähistamaks seda võimsat tenniseturniiri Austraalias ja saa Pafilt 5 eurot reaalset raha.

Kuidas saada raha?

  • Loo endale esmalt Pafi kasutajakonto
  • Logi olemasoleva kontoga sisse
  • Märgi end kampaanis osalejaks
  • Tee vähemalt üks Australian Openi ennustus

Seejärel saadab Paf nädala jooksul sinu kasutajakonto sõnumitesse lingi, mille kaudu raha kätte saad. Pane tähele, et antud pakkumist saad kasutada vaid korra.

Hakka Pafi kasutajaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...