Pakkumine on lõppenud

Tee mobiilne Triobeti panus


Tee mobiilne panus ja võida iPhone 6S

Triobet kutsub sind osalema mobiilse panustamise võistluses. Iga vähemalt 1€ mobiilse panuse eest teenid punkte. Kõige enam punkte kogunud mängija võidab uhiuue iPhone 6S-i. Teine koht võidab 100€ tasuta panuse ja kolmas 50€ tasuta panuse.Kuidas võita iPhone 6S?

  • Külasta mobiilset Triobeti SIIT
  • Tee vähemalt 1€ panuseid
  • Koefitsendiga vähemalt 1.2
  • Kogu võimalikut palju punkte

Panuseid võid teha ükskõik millisele sündmusele kas enne mängu algust (pre-match) või reaalajas (livebet).

Triobetiga liitudes 150€ boonust ja 25 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Triobeti registreerunud kasutaja, siis saad siit kasiinoga liitudes osa tervitusboonusest. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse 100% ulatuses kuni 150€ väärtuses ning kingib 25 tasuta spinni NetEnt'i mängus Gonzo's Quest.

TEE PANUS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...