Pakkumine on lõppenud

Tee Wimbledoni panus Pafis ja sind ootab kingituseks 5 eurot reaalset raha


Saa Wimbledoni panuse eest 5 eurot reaalset raha

Viimase kümnendiku ja enamgi Wimbledoni tennisetiitlid on läinud samade meeste kätte. Võimsasse nelikusse kuuluvad Federer, Nadal, Djokovic ja Murray. Kas Prantsuse lahtistel ilma teinud Wawrinka suudab sellel aastal nende valitsemisajale lõpu teha? Või ehk teeb Serena Williams Grand Slammide seerias ajalugu?

Mis ka väljakul ei juhtuks, sina oled Wimbledoniga võitja igal juhul. Nimelt kingib Paf absoluutselt kõigile, kes ennustuse teevad, 5 eurot reaalset raha. Muuseas, minimaalset panuse summat pole nõutud.Kuidas saad 5€ kätte?

  • Logi oma Pafi kontole
  • Tee vähemalt üks omale meelepärane Wimbledoni meistrivõistluste ennustus
  • Kui ennustuse tulemus on selgunud, saad paari päeva jooksul oma raha kätte

Sul ei ole veel Pafis kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

ASU SIIT ENNUSTAMA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...