Teeni Triobetis tasuta Aloha: Cluster Pays spinne

Teeni 15 tasuta Aloha spinni

Keeruta Triobeti internetikasiino suvisel Aloha: Cluster Pays mänguautomaadil ja teeni 60 panustamiskorra eest kingituseks 15 tasuta spinni. Tasuta keerutuste saamiseks ei tule teha muud, kui logida oma kasiino kontole ja keerutada päris raha panustega Aloha videoslotil. Muuseas, kui täidad ka teisi Triobeti suviseid ülesandeid, saad kokku kuni 845 tasuta spinni ja 100€ kasiino boonust. Kui sul ei ole veel Triobeti kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


Triobet € 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinnid.

|


Kuidas saada tasuta Aloha spinne?

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Keeruta 60 spinni Aloha: Cluster Pays videoslotil
  • Teeni kasiinolt kingituseks 15 tasuta spinni

Vaata siit mobiilse Aloha videosloti tiiserit

Aloha Cluster Pays™ - Touch 

Aloha: Cluster Pays videoslotist lähemalt

Vaikse ookeani saared on online videoslottide fännidele üsna tavapärane peatuspaik - seda eriti Põhjamaa päritolu mänguritele, kes vajavad külma ilmaga lõunamaist kosutust. Päikeseliste mängude ridadest leiad selle Net Entertainment'i loodud videosloti. Lase sellel iidsel Tiki hea õnne vaimul end keset Hawaii saari Triobetis võidukobarateni kanda. Tegu on videoslotiga, millel on viis rullikut ja kuus mängurida ning millel puudub tavapärane võiduliinide süsteem.

Nagu mängu nimi viitab, üllatavad võidud sind kobaratena. Kui tabad üheksat või enamat samasse gruppi kuuluvat sümbolit ükskõik kas horisontaalselt või vertikaalselt, tasustatakse sind auhinnaga. Kleepuvad korduskeerutused aktiveeruvad võidukobarate tabamisel juhuslikult. Iga uus kobarasse kinnituv sümbol annab sulle võimaluse tasuta keerutada ning see kestab seni, kuni ekraanile ilmu enam sobituvaid sümboleid.

Aloha: Cluster Pays tasuta keerutused kostitavad sind mängus, kui tabad kolme või enamat hajussümbolit. Kokku on sul võimalik saada kuni 12 tasuta spinni.

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


Eestikasiino.com