Pakkumine on lõppenud


Teeni 25 mahlakat puuviljaspinni

Järgmised päevad lubavad tulla kuivad ja soojad. Maria kasiino usub, et see on ideaalne aeg lemmikajaviiteks. Lisaks jagab kasiino sulle oma parima grillõhtu retsepti: võta üks lustakalt särisev lihatükk, lisa peenralt korjatud maitserohelust, vala klaasi meelt jahutavat jooki ja naudi. Magustoidu pärast ära muretse – selle eest kannab hoolt Maria.

Mängi järgmise nädala jooksul Maria kasiinos puuviljamänge Fruit Case ja/või Fruit Shop 100 euro eest ja saad 25 tasuta keerutust Reel Rush'is.

Selleks, et priisid spinne saada ei tule teha muud, kui registreerida end Maria kasiino kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga ning mängida puuviljaslotte kas arvutist või mobiilist.

Pakkumine kehtib 18.–24.07. 2014.

Head nautimist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...