Pakkumine on lõppenud

Teeni KingsWinis sissemaksega kuni 200 tasuta spinni


Teeni kuni 200 tasuta spinni 

KingsWin viib läbi hiiglasliku tasuta keerutuste jagamise parimates Microgamingu mängudes nagu Golden Era, So Many Monsters, Lucky Leprechaun ja Fish Party. Tee tänasest neljapäevani mistahes summas sissemakse ning kasiino kannab tasuta spinnid Sinu kontole vaid mõne tunni jooksulKuidas saada tasuta spinne? 

See käib lihtsalt. Logi end SIIT KingsWini kontole sisse ning tee soovitud summas sissemakse. Pane tähele, et mida suurema deposiidi teed, seda rohkem tasuta spinne on Sind vaid loetud tunni möödudes kontol ootamas. 

  • Tee sissemakse 10-20€ väärtuses ning saad 15 tasuta spinni
  • Tee sissemakse 21-50€ väärtuses ning saad 20 tasuta spinni 
  • Tee sissemakse üle 50€ väärtuses ning saad 50 tasuta spinni

Sul ei ole veel KingsWini kontot? 

Juhul, kui Sul ei ole veel KingsWinis kontot, siis saad osa eksklusiivsest tervitusboonusest. Nimelt kingib KingsWin Eestikasiino mängijatele eksklusiivselt 30 tasuta spinni mängudes Tomb Raider II: Secret of the Sword ja Gold Factory. Kasiino annab samuti 100% boonust kuni 200€ väärtuses.

100% boonuse ja tasuta spinnid saad kätte väga lihtsalt:

  • Külasta KingsWini
  • Vajuta „Sissemakse“ nuppu lehe lõpus
  • Loo kasutajakonto
  • Tee vähemalt 20€ suurune sissemakse

Boonus ilmub Sinu kontole koheselt, lisaks saad tasuta keerutused kätte kas järgmisel päeval või kui kontakteerud kasutajatoega ning teavitad neid sissemaksest, siis ka kiiremini.

KÜLASTA KINGSWINI SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...