Pakkumine on lõppenud

Teeni slotifestivalil tasuta keerutusi ja rahalisi auhindu

Unibet kutsub sind septembrikuus avastama oma 14 unikaalset slotimängu, mida üheski teises kasiinos pole. Nendel eksklusiivsetel mängudel lõbutsemise eest saad teenida nii tasuta keerutusi kui ka rahalisi auhindu.

Milliseid slotikaid mängida?

Antud pakkumisel osalemiseks pead päris raha eest mängima järgmistel mänguautomaatidel: Viking Quest, Hit2Split, Dallas, Troll Hunters, Rage to Riches, Ragnarok, Jackpot 20000, Jackpot 10000, Tesla, East of the Sun, Moby Dick, Poker Dice, Moody Fruits, Antique Riches, Kronesautomaten, Charmorama.

Kuidas saada tasuta spinne ja rahalisi auhindu?

Iga päev saad Hit2Spliti ja Dallase slotikal tasuta keerutusi. Selleks ei tule teha muud, kui panustada registreerunud kasutajana eksklusiivsetel slotikatel vähemalt:

€50 ja saa järgmisel päeval 15 tasuta keerutust
€150 ja saa järgmisel päeval 30 tasuta keerutust

Lisaks annab Unibet igal nädalal edetabeli alusel ära 3000 eurot. Selleks paneb kasiino kokku edetabeli 20 top-mängijast, kes on kõige enam punkte kogunud, järgmise valemi alusel:

(Päva käive) X (nädala jooksul mängitud päevade arv) / 10
Näiteks 1. päeval: (100) X (1) /10 = 10 punkti
Näiteks 2. päeval: (150) X (2)/10 = 30 + eelmise päeva punktid = 40
Näiteks 3. päeval: (150) X (3)/10 = 45 + eelmiste päevade punktid = 85

Pakkumine kehtib 8.-29. septembrini 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...