Pakkumine on lõppenud

Teeni tasuta jackpoti keerutusi

Poputa oma Maria kontot 10, 30 või 50 euroga ning naudi sama summa eest kasvõi ühte slotti kasiino uustulnukate esiviisikust - Roman Chariots, Attraction, Fruit Wrap, Jurassic Park ja/või Hit 2 Split ning saa vastavalt 5, 10 või tervelt 15 tasuta spinni kõiki võidurekordeid purustavas jackpoti mängus Mega Fortune Dreams.

Kampaanias osalemiseks registreeri end mariakaks või logi olemasoleva kontoga sisse, lae kontole mängimiseks raha ning hakka aga keerutama.

Kampaania kestab perioodil 29.-04.09.2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...