The Wild Machine
Mängutootja : Pragmatic Play
Ridade arv : 5
Min panus : 0.20
Võiduliine : 40
Rullikute arv : 5
Hinnang: 1.0 / 5

The Wild Machine: hull teadlane metsikus masinas

  • Aktiveeri boonusratas ja võida tasuta spinne või koheseid rahalisi võite
  • Vali kahe erinevat tüüpi tasuta spinnide vahel
  • Võida kuni 7000x panus
The Wild Machine - Pragmatic Play

The Wild Machine on 2020. aasta veebruaris Pragmatic Play poolt välja antud slot, milles boonusmängu jõudes on sul võimalik aktiveerida tasuta spinnid, saada rahaline võit, või siis saada ka mitu rahalist võitu korraga.

Pragmatic Play on viimasel ajal välja tulnud üsna mitme päris heal tasemel mänguga ja midagi erinevat ei ole ka mängu The Wild Machine puhul. Tegemist on taaskord ühe piisavalt ereda kriidiga.

Mäng näeb esteetiliselt hea välja ning lisaks on mängul ka korralik potentsiaal oma 7000x suurima võiduga.

The Wild Machine on väga volatiilne mäng ning lähtuvalt sellest tuleb kindlasti ette ka pikki kuivi perioode, aga oma 96.52% RTP-ga on mängul potentsiaali piisavalt palju. Ja kõrge riskitase ei ole Pragmaticu slottide puhul midagi uut – väga paljud Pragmatic Play slotid on päris kõrge volatiilsusega.

The Wild Machine sloti mängulaud on sedakord 5x5 suurune ning ühe juhusliku boonusfunktsiooni käivitumisel muutub see pisut suuremaks. Sel juhul ei ole laual enam 25 sümbolit vaid kokku 33 sümbolit. Sümbolite arv rullikutel on sellisel juhul vastavalt 1-3-5-7-5-3-1.

Mängu nimi:

The Wild Machine

Mängutootja:

Pragmatic Play

Riskifaktor:

Kõrge (10/10)

RTP:

96.52%

Featuurid:

Õnneratta funktsioon
Kahte tüüpi tasuta keerutused
Kohesed õnneratta võidud

Võiduliine:

40

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.20

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

7000x sinu panus

Võta The Wild Machine mängu mängimiseks boonusraha

The Wild Machine on väga suure volatiilsusega mäng ja mõnikord võib olla hea idee taolisi mänge mängida näiteks kasiinolt saadud boonusrahaga. Kasiinod annavad sulle boonusraha eelkõige liitumisel. Selliseid boonuse pakkumisi on võimalik saada, ja selle eest ka The Wild Machine slotil keerutada, näiteks Unibetis, Maria kasiinost ning Chanzist.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Samuti on võimalik The Wild Machine mäng leida Kiirkasiinost:


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

The Wild Machine sümbolid ja väljamaksed

The Wild Machine on ägeda väljanägemisega mäng, milles on mitmed erinevad erinevate väljamaksetega lahedad sümbolid.

Sümbolid

The Wild Machine mängus annavad madalama otsa väljamakseid kaardipaki mastid – poti, ärtu, ruutu, risti. Nendele järgneb võtmete sümbol, kompassid ning kotid. Lisaks on olemas ka kõrgemaid väljamakseid andvad sümbolid nagu pudel nõiajoogiga, nahast köidetud raamat ning kõige väärtuslikumaks sümboliks on hull teadlane ise.

Loomulikult ei puudu ka ka Wild ehk asendussümbol ning boonusmängu sümbol.

Maksetabel

Sümbolite väljamaksed

Sümbolite võiduliinid

Võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Mängu minimaalseks panuseks on 20 senti ning maksimaalseks panuseks 100 eurot. Kui soovid sama panusega mängida hunnik spinne järjest ilma, et sa peaksid ise spinnimise nupule vajutama, on olemas ka autoplay ehk automaatmängu funktsioon.

RTP ja volatiilsus

The Wild Machine RTP on 96.52% ning mängu volatiilsus on ülikõrge. Kuigi võita on võimalik väga palju, siis tihti tuleb ette ka perioode, kus suuremaid võite ei taha kohe üldse tulla.

Maksimaalne võit

Mängu maksimaalne võit on 7000x panus.

The Wild Machine featuurid

The Wild Machine mängus on olemas õnneratas, millega võib võita kas rahalisi auhindu või saada koheselt tasuta spinnide vooru. Tasuta spinnide voore on kaks ja nende vahel saad ise valida. Lisaks on olemas ka juhuslikult aktiveeruv funktsioon, mis laiendab mänguala ja lükkab laual keskele ka terve rulliku asendussümboleid.

Juhuslik metsik funktsioon

Juhuslik metsik funktsioon

Igal hetkel võib tavapärasest 5x5 lauast saada 33 sümboliga laud. Sellisel juhul on rullikutel asetsevate sümbolite arvud järgmised - 1-3-5-7-5-3-1. Kusjuures nii terve keskmine rullik kui ka kõige vasakpoolsem ja kõige parempoolsem rullik on kaetud asendussümbolitega. Antud funktsioon võib hea õnne korral väga suuri võite tuua. Samas lähtuvalt mängu suurest riskifaktorist ei pruugi see mõnikord sulle mingit võitu anda.

Õnneratas ja tasuta spinnid

The Wild Machine boonusratas

Scatter-sümbolid võivad ilmuda rullikutele 2, 3 ning 4. Kui Scatter jääb pidama neist kõigile, avatakse õnneratas, imeratas, või kuidas iganes me seda ka nimetada ei sooviks. Sellel rattal on 30 sektorit. Järjest on 5 kohese rahalise auhinna sektorit ja sellele järgneb üks tasuta spinnide boonusmängu sektor, millele järgneb taas 5 rahalise võidu sektorit ja nii edasi. Mõnikord, juhul kui õnneratas jääb pidama rahalise auhinna sektoris, võib ratas veel pisut edasi libiseda andes sulle rahalisi võite mitmest erinevast sektorist. Kokku võib maksimaalselt võite saada viiest sektorist. Kui aga õnneratas jääb pidama tasuta spinnide sektoris, avatakse sulle tasuta spinnide boonusvooru aken.

The Wild Machine slotis on kaks erinevat tasuta spinnide boonusmängu ja sul on endal võimalik valida, millist sa parasjagu mängida soovid.

Enne tasuta spinnide voorude tutvustamist peaks ära mainima, et uusi tasuta spinne nendes voorudes lisaks juurde saada ei ole võimalik.

Gold Foundry Free Spins – Kullakoja tasuta spinnid

Valides selle tasuta spinnide vooru antakse sulle The Wild Machine slotis 8 tasuta spinni 5x5 mängulaual. Igal spinnil muutub 2 kuni 5 rullikut tervenisti asendussümboliteks.

Diamond Forge Free Spins – Teemanti sepistaja tasuta spinnid

Valides aga selle tasuta spinnide vooru antakse sulle 5 tasuta spinni. See mäng toimub laiendatud mängulaual formatsiooniga 1-3-5-7-5-3-1. Igal spinnil on rullikud 1,4, ja 7 alati täis asendussümboleid. Iga lisanduv asendussümbol jääb samuti rullikutele ka järgmisteks tasuta spinnideks.

The Wild Machine sloti disain ja heli

Mäng on mõnusa disaini ja lihtsate taustahelidega. Mängulaua paremal küljel jokutab alati hull kõõrdi vaatav teadlane ja mõtleb, kas ikka tasub sulle võitu anda või mitte.

Kui sulle meeldib The Wild Machine, siis proovi ka teisi Pragmaticu mänge

Kuna hetkel ei oska me antud mängu millegi teise väga sarnasega võrrelda, siis soovitame huvi korral uurida teisi mängutootja Pragmatic Play poolt loodud slotte. Näiteks uuemate tulijate seast leiab nimed Aztec Bonanza, Release the Kraken ja näiteks Mysterious. Kõiki neid mänge on võimalik mängida ka järgnevalt välja toodud Eesti kasiinodes:


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Kokkuvõte

The Wild Machine on võimsa volatiilsusega, aga hämmastavalt hasarti tekitav slotimäng. Olemas on hea kujundus, suur võidupotentsiaal, ning ka The Wild Machine 96.52% RTP on väga mõistlik. Mõnikord võib juhtuda, et sa jäädki tasuta spinnide vooru ootama. Samas kui ahi on kuum, siis tulevad tasuta spinnid pidevalt sulle kätte.

Seega kokkuvõtteks võiks öelda, et tegemist on taas ühe nauditava Pragmatic Play poolt loodud slotiga.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...