Loe siit Thrill Spin videosloti ülevaadet


Elamusterohke Thrill Spin lõbustuspark

Net Entertainment on oma uuele videomänguautomaadile Thrill Spin võtnud teema, millega ei saa mööda panna. Kellele ei meeldiks lõbusate laatade ja rahvarohkete lõbustusparkide peadpööritav melu ja kihvtid atraktisoonid?

Külasta rohkete elamuste saamiseks Maria Casinot, Unibetti või Pafi ja naudi Thrill Spin slotikat kas niisama ajaviiteks mängides või soovi korral päris raha peale panustades.Mängust lähemalt

Thrill Spin viie rulliku, kolme mängurea ja 15 võidukombinatsiooniga videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt NetEnt. Seda iseloomustavab lõbustuspargi melu ühes Ameerika mägede, mullijookide ja hot dogidega.

Videoslot: Thrill Spin
Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võidukombikatsioonid: 15
Rea panusevahemik: 0.02 - 2.50€
Panusevahemik: 0.20 - 37.50€
Boonusmäng: Jah
Lisakeerutused: Jah
Jackpot: 10 000x
Automaatmäng: Jah
Välja antud: 2013

Mängu madalamate väärtustega sümboliteks on erinevate värvidega piletid Q, K ja A. Lisaks on lai valik lõbustuspargi teemalisi sümboleid, nagu näiteks mullijoogid ja hot dogid, jäätis, karusellihobune, vaateratas ja kõigi suur lemmik - kummitustemaja. Asendussümboliks on Ameerika mäed ning õhupallimüüjast hajussümbol.

Boonuslahendused

Lisakeerutused

Thrill Spin videoslotil on üks boonusmäng, milleks on lisakeerutuste voor. Selle avamiseks peab tabama ükskõik, kus kohas rullidel kolme või enamat õhupallimüüja hajussümbolit. Selle saavutamisel kingitakse mängijale 15 tasuta keerutust, millele lisandub võitude korral kolmekordne kordaja. Samuti on vooru kestel võimalik tasuta keerutusi juurde teenida.

Kokkuvõte

Thrill Spin videoslot on tavapärasest vähemate boonuslahendustega, ent selle võiduvõimalused on head ning tasuta keerutuste voor tõeliselt tasuv.

MÄNGI SIIN