Thunderfist
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.25
Võiduliine : 243
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit Thunderfist videosloti tutvustust

Keeruta end Thunderfist slotikaga võitluskunstide maailma

Thunderfist on NetEnt'i meeliköitev videoslot, mis kombineerib võitluskunstide müstilise maailma kõige omapärastemate ja naljakamate tegelastega. Sellistega, kes meenutavad oma graafikalt pisut Stan Sakai poolt loodud populaarset Usagi Yojimbo koomiksit.

Nende kahe vastaka maailma ühildamine loob üsna omanäolise videosloti, mida tasub proovida näiteks Maria Casinos, Unibetis või Pafis. Kõigis nimetatud veebikasiinodes saad Thunderfisti niisama ajaviiteks mängida või soovi korral päris raha eest panuseid teha.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Thunderfist on Net Entertainment'i videoslot, mis annab sulle suurepärase võimaluse lihvida oma võistluskunstide oskusi viie rullikuga mängul, mida iseloomustavad veel 243 panustamisviisi, virnastatud asendussümbolid ja kõrgete kordajatega tasuta spinnid.

Tüüp: Videoslot
Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Võidukombinatsioonid: 243
Boonusmäng: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Progresiivne: Ei
Kordaja: Jah
Panusevahemik:
Jackpot: 100x
Automaatmäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.7%

Mängu taustaks on udune bambusemets, millel asuvad rullikud on ümbritsetud bambuseraamiga. Videosloti madalamateks sümboliteks on klassikalised 10, J, Q, K ja A ning kõrgemateks sümboliteks on erinevad animeeritud võitlejad.

Erilisteks sümboliteks on virnastatud asendussümbolina käituv paheline tegelane, kes näeb välja nagu oleks välja hüpanud filmist "Big Trouble in Little China" ning hajussümboliks on kuldne münt. Virnastatud asendussümbol tähendab, et ilmudes rullidel, on ta tavalisest sümbolist kolm korda pikem ja õiges positsioonis peatudes täidab kogu rulli ning suurendab oluliselt võiduvõimalusi.

Boonuslahendused

Kuni 20 tasuta spinni viiekordse kordajaga

Thunderfist videoslot ainsaks boonuslahenduseks on tasuta spinnide voor, mille käivitavad hajusspmbolid. Tabades kolme või enamat kuldse mündi sümbolit ükskõik, kus kohas rullikutel, saad tasuta keerutusi.

  • 3 hajussümbolit = 10 tasuta spinni
  • 4 hajussümbolit = 15 tasuta spinni
  • 5 hajussümbolit = 20 tasuta spinni

Tasuta keerutused võivad osutuda tõeliseks õnnemagnetiks, kuna nende ajal kehtib võitudele kahe-kuni viiekordne kordaja.

Kokkuvõte

Kuigi Thunderfist slotil on erilahendusteks vaid tasuta spinnide voor, siis teevad selle tasa mängu 243 võidukombinatsooni võimalust. Kui sulle meeldivad seesuguse kulgemisega mängud, siis võid proovida ka WMS Gaming'u Raging Rhino slotikat. Tõsi, Thunderfisti graafika on kenam.

PROOVI MÄNGU


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...