Thunderkick keerab uute mängudega tormi üles

Oma vingete mängudega on tormi üles keerutamas uus Rootsi päritolu slotimängude arendaja Thunderkick, kelle mängud on saadaval Maria kasiinos ja Unibetis. Need armastatud veebikasiinod kasutavad alati väga usaldusväärset tarkvara, nad on kiired teenindama, kui vajad abi ning lisaks pakuvad nad sulle alustamiseks soodsaid boonuseid.

Mängi Thunderkick'i mänge siin

Nendes veebikasiinodes saad mändiga nii mängu- kui ka pärisraha peale kõiki valikus olevaid mänge. Eriti populaarseks on osutunud näiteks Esqueleto Explosivo – langevate sümbolite, ent väga kõrgete kordajatega mäng. Muutes sinu võidusumma suisa kolmekümne kahe kordseks. Spetsiaalne kuldne sümbol lennutab aga kõik teised külgnevad sümbolid taevapoole, et saaksid uue võiduvõimaluse.

Bird on a Wire kasutab niisamuti kui Gonzo's Quest langevaid sümboleid. Seega niipea, kui võidukombinatsioon ilmub, kaovad need sümbolid ekraanilt andmaks ruumi uutele sümbolitele, millega saad lisavõidu võimaluse. Pärast igat võitu suureneb kordaja ning iga mänguga on sul kõrgema kordajaga tasuta keerutused.

Malicious on aga vaid 10 mängureaga, ent loeb võite mõlemat pidi. Malicious meenutab Starbursti mängu, kuis laienev wild-sümbol annab sulle teisel, kolmandal või neljandal mängureal ilmudes sulle tasuta uue keerutuse.

Kõik Thunderkick-i mängud näevad lahedalt naiivsed välja ning neid on superlõbus mängida. Ilmselt saab sellest Rootsi arendajast selles vallas hinnatud tegelane. Leia Unibetist ja Maria kasiinost ka teised Thunderkick'i mängud.


Eestikasiino.com