Proovi uut slotikat Unibetis

Titaanide heitlus uuel slotikal - Titan Thunder

Unibeti ja Maria kasiino uhiuus Quickspini videoslot Titan Thunder toob sinuni üleinimliku titaanide heitluse, mis on inspireeritud Kreeka mütoloogiast. Tegu on tavapärasest veidi erineva mänguga, kuna siin on viie rulliku asemel kuus. Lisarullik ilmub mänguvälja siis, kui piksenool sloti taustaks olevat mäenõlva tabab.

Titan Thunder kostitab sind kahe boonusmänguga. Esimeses neist ilmub ekraanile juhuslikkuse põhimõttel ning selle korral lisab sähviv välgunool mängulauale kuni kaheksa Ligthing Wilds lisakaarti. Tasuta keerutuste voor käivitub aga siis, kui ekraanile ilmuvad kolm või enam hajussümbolit. Siin muutub valituks osutunud Titan sümbol kaheks kuldseks hiiglaslikuks 2x2 sümboliks ja püsib sellisena terve boonusmängu aja. Lisaks aktiveerub mainitud kuues rullik ning priid spinnid.

Kui oled uus mängija, ootab sind tervitusboonus

Nagu öeldud, on uus videoslot saadaval Maria ja Unibeti veebikasiinodes. Mõlemis neis on võimalik slotikat nii reaalse raha peale panustades kui ajaviiteks mängida.

Kui sul ei ole veel Maria kasiinos kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.Unibet tervitab oma uusi kliente tervitusboonusega, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

LIITU UNIBETIGA SIIN


Eestikasiino.com