Toki Time - käes on Tokide aeg

Mägedes tantsisklevad huvitavad Jaapani multikakangelased Tokid, kes kaasahaarava taustamuusika saatel sulle suuri võite toovad. Avasta see uus Thunderkick'i armsalt naiivne slot.

Mänguinfo

Toki Time on uus slot, millel on 5 rulli, 11 mängurida ja eriti armas graafika Jaapani multikategelastega. Rullikutel on erinevad värvilised olevused – nunnud Tokid, kes väikestest vulkaanidest ekraanile ilmuvad ja mängust vikerkaarena lahkuvad.

Rullid:5
Mänguread: 11
Progressiivne: Ei
Wild-sümbolid: Jah
Scatter-sümbolid: Ei
Tasuta keerutused: Ei
Minimaalne panus: 0, 10 eurot
Maksimaalne panus: 100 eurot

Tagataustal ilutsevad ilusad rohelised mäed ja sinine taevas, mille värvus muutub vastavalt sellele, kas parasjagu on öö või päev. Mängu graafika ja isegi selle muusikavalik võib esimese hooga veidi lapsik tunduda, ent pärast mõnda üksikut mänguminutit taipad, et on võimatu neisse armsatesse tokidesse mitte kiinduda.

Siin veebis saad mängida Toki Time-i


Sümbolid ja võidud

Toki Time laseb sul suurelt võita tänu kahele spetsiaalsele tunnusele - laienevad wild-sümbolid ja Pay Both Ways ehk nagu nimi reedab on selle slotiautomaadiga vastupidiselt enamikele mängudele võimalik võita mõlemat pidi – vasakult paremale ja paremalt vasakule. Nii duubeldad oma võidušansse.

Laienevaks wild-sümboliks on mängus kummaline laamasarnane olevus, kes on liialt suur selleks, et vulkaanist välja pääseda. See sümbol asendab kõiki teisi sümboleid ning ilmub vaid teisel ja neljandal rullil. Kui laamasarnane tegelane ilmub sinu võidukombinatsiooni, lukustub see seniks oma kohale, kuni rullid uue võiduni edasi keerlevad.

Kokkuvõte

See imearmas slotimäng on lihtne, ent üllatavalt meelelahutuslik. Toki Time mäng on parajalt kiire liikuvusega ning selle võidud motiveerivad. Kui sulle on taoline lapselikult naiivne temaatika meelepärane, soovitame sul kindlasti sellele mängule mõned keerutused panustada!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...