Pakkumine on lõppenud

Liitu TonyBetiga, saa boonust ja tasuta raha


Liitu TonyBetiga ja saa tasuta 3€

Liitu Tonybeti kasiinoga ja saa 3€ tasuta panuseks. Tasuta rahaga saad proovida NetEnt'i põnevaid mänguautomaate nagu näiteks populaarne Starburst, legendaarne Gonzo's Quest, klassikaline Fruit Shop ja/või jackpotitõotav Mega Fortune Dreams.Kuidas saada tasuta 3€ ?

  • Klõpsa SIIN
  • Registreeri end TonyBeti kasutajaks
  • Kasuta selleks boonuskoodi SPIN3
  • Naudi koheselt tasuta rahaga mängu

Liitu TonyBetiga ja saa boonust

Lisaks tasuta rahale ootab sind TonyBetiga liitudes ka esimese sissemakse boonus. Boonuse suurus sõltub tehtavast deposiidist. Kasiino kingib sulle niisama palju lisaks, kui sina kontole paned. Minimaalne deposiidi summa boonuse saamiseks on 10€ ning maksimaalne boonus on 250€. Deposiidi tegemisel kasuta boonuskoodi SUMMERSPIN.

LIITU TONYBETIGA

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...