Pakkumine on lõppenud

Osale TonyBeti freerollil siit

Osale eksklusiivsel freerollil

TonyBeti pokkerituba korraldab esmaspäeval eksklusiivselt Eesti mängijatele mõeldud freerolli. Selle tasuta turniiri auhinnafond on 500 eurot ning see viiakse läbi No Limit Holdem mänguformaadis. Osalemiseks logi oma kasiino kontole või registreeru TonyBeti kasutajaks ning tee vähemalt 10 eurone sissemakse. Kasuta deposiidil boonuskoodi TERETONY.


€ 300 boonus.

Kuidas tasuta pokkeriturniiril osaleda?

  • Külasta TonyBeti online kasiinot SIIT
  • Logi kasiinosse oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Tee oma kontole vähemalt 10 eurone sissemakse
  • Kasuta deposiiti tehes boonuskoodi TERETONY

Pokkeri freerollist lähemalt

Turniir viiakse läbi 5000 stardipunktiga ning 10-minutiliste tasemetega. Osalejal on võimalik sooritada piiramatus koguses üheeuroseid lisaoste (re-buy) esimese 90 minuti jooksul. Freerollil osaleb ka kolm bountyt, kelle väljavõtmine tagab 50-eurose lisapreemia. Pearaha kantakse koheselt mängijate kontodele ning seda võib kasutada vastavalt oma äranägemisele. Bountydeks on tuntud Eesti pokkerimängijad, kelle nimed avaldab TonyBet esmaspäevaks.

Saa TonyBetiga liitudes 100€ sissemakse boonust

Sissemakse boonuse saamine TonyBetis käib lihtsalt. Selleks ava oma kasiinokonto ja tee vähemalt 10€ sissemakse. Tonybet lisab sellele omalt poolt 50% spordiennustuse boonuse summas kuni 100€. Oma esimesel deposiidil kasuta boonuskoodi CHAMPIONS.

Teeni registreerimisel ka 250€ boonust

Lisaks tervitab TonyBet kõiki liitujaid esimesel sissemaksel 100% boonusega kuni 100€ väärtuses. Boonus kehtib summas 10-100€. Kasuta sissemakse tegemisel boonuskoodi CASINO100.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...