Pakkumine on lõppenud

Tonybeti tasuta spinnide promo

300 Tasuta Spinni Tonybetist iga nädal

Tonybetist on mängijatel, nii uutel kui ka juba olemasolevatel, võimalik iga nädal saada vähemalt 300 tasuta spinni. Teisipäeval annab Tonybet mängijatele võimaluse saada 100 tasuta spinni mängule Divine Dreams, neljapäeviti on selleks mänguks Big Bot Crew, ja laupäeviti Ark of Mystery. Nii on mängijatel võimalik iga nädal saada Tonybetist kokku 300 tasuta spinni. Iga spinni väärtus on 20 senti, ja reeglina on nende spinnide saamise tingimuseks pärisraha deposiit viimase nädala jooksul. Mõnikord võib aga juhtuda ka nii, et sa ei pea tegema isegi deposiiti.


€ 300 boonus.

Kuidas Tonybetilt tasuta spinne saada?

  • Reeglina on need tasuta spinnid mõeldud neile, kes on teinud sissemakse Tonybeti kasiinosse ja seal ka mänginud tasuta spinnide päevale eelnenud nädala jooksul (näiteks teisipäevaste spinnide saamiseks esmaspäevast esmaspäevani). Aga nagu mainitud, see ei pruugi olla oluline, küll aga muutub rahaliste vahendite olemasolu oluliseks jõudes spinnide läbimängimise tingimusteni.
  • Spinnid on olenevalt päevast kasutatavad kas mängus Divine Dreams, Big Bot Crew, või Ark of Mystery. Ja selleks, et tasuta spinne saada, ongi sul vaja vaid see mäng avada.
  • Oluline on meelde jätta, et tasuta spinnidega võidetud raha ei ole nähtav sinu konto vahendites pärisrahana, vaid pigem Boonuse leheküljel, kus on näha ka sinu võitude läbimängimise käik.

Tasuta spinnide läbimängimise tingimused

  • Tasuta spinnidega saadud võidud tuleb läbi mängida kolme päeva jooksul Quickspini slottidel.
  • Läbimängimise nõue on 35x.
  • Ja nüüd jõuame olulise osani – läbimängimist ei ole võimalik teostada kasutades tasuta spinnidega võidetud raha, mil mängija pärisraha kontojääk on ümmargune null. Läbimängimine tuleb teostada sinu kontol oleva pärisrahaga. Seega isegi kui sa saad tasuta spinnid kätte ilma deposiiti tegemata, siis tasuta spinnidega võidetu läbimängimiseks on sul siiski vaja kasutada enda raha.
  • Tasuta spinnide võidud kantakse mängija kontole alles pärast läbimängimise lõpetamist.
  • Maksimumpanus tasuta spinnide võitude läbimängimisel võib olla 3 eurot.

Tekkis huvi?

Liitu Tonybetiga siin!

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...