TonyBetil on nüüd mobiilirakendus

TonyBetil on sulle häid uudiseid. Nüüdsest on saadaval kasiino mobiilirakendus, mille saad alla laadida nii iOS kui ka Android seadmesse, et nautida reaalajas mängimist.

Miks valida mobiilne TonyBet?

  • Panustad oma lemmikutele reaalajas kiiresti
  • Saad jälgida oma lemmikmeeskondade skoore
  • Saad mängida live-mänge ja osaleda loteriidel
  • Saad lisada kontole raha ja seda välja võtta veelgi mugavamalt
  • Oled kasiinost nupulevajutuse kaugusel sõltumata ajast või asjukohast

TonyBeti iOS rakendus

Panusta oma lemmikutele ja jälgi mänge reaalajas oma iPhone'i või iPad'iga läbi iOS liidese. Rakendus võimaldab sul nautida samu võimalusi, mis on kasiino veebilehehel, ainult, et veelgi mugavamalt ja kiiremini. Lae rakendus alla läbi Apple App Store'i otse oma nutiseadmesse, loo endale TonyBet'i konto või logi sisse juba olemasolevaga ning alusta mängimist.
TonyBeti Android rakendus

Sa võid nautida live-panustamist ning mängimist ka oma Android seadmel. Lae alla tasuta tarkvara, logi sisse Tonybeti kontole või ava uus ning oledki valmis mängimiseks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...