Proovi TonyBeti ühe kliki panustamist

Panusta TonyBetis ühe klikiga

Nüüdsest võimaldab TonyBeti spordiennustus sul reaalajas ülikiiresti panustada. Logi oma kasutajaga kasiinosse sisse või liitu TonyBeti online kasiinoga, kliki mistahes tulemusele ning sinu panus võetakse vastu ühe klikiga. Seejärel jääb sul üle vaid oodata matši lõpptulemust ning saadud võit taskusse pista.Mida pidada ühe kliki panusega silmas?

  • Sul on võimalik teha kuni neli ühe kliki panust ühel ajal. Kui oled juba neli panust teinud, saad jätkata siis, kui ühe matši tulemus on selgunud;
  • Ühe kliki panusega saad vahetada oma panustamise summat eelnevalt valitud viie lemmiku seast panustamissedelilt ükskõik mis ajal;
  • Ühe kliki panus on lubatud kõikidele live ennustamise tulemustele;
  • Ühe kliki panuse puhul tuleb arvestada, et seda ei saa tühistada.
Tutvu TonyBeti ühe kliki panusega

Saa 100€ spordiennustuse sissemakse boonus

Sissemakse boonuse saamine TonyBetis käib lihtsalt. Selleks ava oma kasiino konto ja tee vähemalt 10€ sissemakse. Tonybet lisab sellele omalt poolt 50% spordiennustuse boonuse summas kuni 100€. Oma esimesel deposiidil kasuta boonuskoodi DEVOTED.

Teeni kasiinoga liitudes 100€ boonust

Lisaks tervitab TonyBet kõiki liitujaid esimesel sissemaksel 100% boonusega kuni 100€ väärtuses. Boonus kehtib summas 10-100€. Sissemakset tehes tuleb sul kasutada boonuskoodi CHAMPIONS.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...