Pakkumine on lõppenud

Tour de Chanz

Tour de Chanz 2020 – tasuta spinnid ja elektriline tõukekas

Chanz kasiinos algas juba kuuendat aastat järjest Tour de Chanz, mille raames saab iga nädal garanteeritud tasuta spinne endale ja sõbrale ning lisaks saab tasuta spinne igapäevaselt ka juurde. Selleks on vaja täita vaid lihtsaid ülesandeid. Ülesanneteks on tavaliselt kindla arvu spinnide tegemine etteantud mängus.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

See pole aga veel kõik. Iga ülesande täitmise eest saad lisaks ka ühe loosipileti kampaania lõpus toimuvale loosimisele. Täites kampaania jooksul kõik ülesanded saad aga 21 pileti asemel hoopis 50 loosipiletit ja lisaks ka 50 tasuta spinni. Pealoosimisel antakse välja kaks elektrilist tõukeratast ja 5x100 tasuta spinni.

Kuidas Tour de Chanz 2020 kampaaniast osa võtta?

  • Kampaaniast osa võtmiseks on vaja kampaaniaga liituda.
  • Iganädalasse tasuta spinnide varakambrisse saamiseks pead sa olema panustanud vähemalt 20€ viimase seitsme päeva jooksul või siis kampaaniaperioodi jooksul. Tasuta spinnide varakamber annab sulle iga nädal kuni 15 tasuta spinni või ülihea õnne korral isegi 50 tasuta spinni.
  • Kampaania kestab 03.07-23.07 ja uued päevaülesanded avaldatakse Eesti aja järgi kell 10:00.

 

Liitu Chanz kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...