Pakkumine on lõppenud

Võida Triobeti ennustusega tasuta pääse Weekend festivalile

Võida pääse Weekend festivalile

Triobet kutsub sind koos jalgpalligurude Toomas Vara ja Kalev Kruusiga jalgpalli EMile EURO 2016 ennustama. Nimelt annavad mõlemad mehed jalgpallikohtumisteks näpunäiteid ja teevad meeskondadest ülevaate. Gurud teevad kohtumisteks ka omad panused. Sinu otsustada on, kummal mehel on tulemustega rohkem õnne. Logi lihtsalt Triobeti kontole, saada oma ennustus ja nii osaled Weekend festivali tasuta pääsmete loosis. Kui sul ei ole veel Triobeti kontot, saad liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas Weekendi piletite loosis osaleda?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kontoga sisse või ava tasuta konto
  • Saa liitumisel tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee ennustus kumb jalgpalliguru täpsemalt ennustab
  • Osale automaatselt Weekend festivali tasuta piletite loosis

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...