Toeta Triobetis lemmikut jäähoki meeskonda ja teeni tasuta panus

Kes võidab jäähokiturniiril kulla?

Triobetis saad aasta suurimale jäähokiturniirile tasuta panustega riskivabalt kaasa elada. Liitu Triobeti spordiennustusega tasuta, tee 10-eurone panus matšile milles osaleb Läti, Venemaa, Soome või Kanada meeskond ja saa kuni 12 tasuta panust. Tasuta panuse või riskivaba panuse saamine sõltub mängus toimuvatest sündmustest.Kuidas saada tasuta panus?

Tasuta panusele kvalifitseerumiseks on sul tarvis asetada panus mängule, milles osaleb kas Läti, Venemaa, Soome või Kanada meeskond. Panus peab olema tehtud mängueelselt päris rahaga ja minimaalselt 1.5 koefitsendiga.

  • Külasta Triobeti spordiennustust SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa liitumisel tervitusboonus
  • Kliki ennast kampaanias osalejaks
  • Tee 10-eurone panus oma lemmikule
  • Teeni tasuta panus või riskivaba ennustus

Kampaanias osaleb neli meeskonda ning seega on sul 12 võimalust teenida tasuta panuseid. See on sinu valik - kas ennustad neist ühele või kõigile.

Teeni Triobeti tasuta panus

Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul kokku mängimiseks juba 240€.

Vaata siit Starburst mängu tiiserit

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eestikasiino.com