Pakkumine on lõppenud

Teeni ennustusega tasuta panus

Teeni punase kaardiga 10€ tasuta panus

Pühapäeval võtavad EURO 2016 jalgpalli EM-i raames omavahel võimu Saksamaa ja Ukraina. Kas valitsev maailmameister säilitab oma positsiooni? Kas mängu jooksul antakse punane kaart? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab vastused põnevust tõotavalt matšilt, ent Triobet pakub sulle võimalust muuta mängu jälgimine enda jaoks veelgi põnevamaks. Nimelt, kui teed panuse, et mängu jooksul antakse punane kaart ja see juhtub, saad kasiinolt 10-eurose tasuta panuse.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta panus?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava kasiino konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee homsele Prantsusmaa-Rumeenia kohtumisele panus
  • Panus peab olema tehtud reaalse raha eest
  • Saa 10-eurone tasuta panus, kui Prantsusmaa ei löö väravat

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...