Pakkumine on lõppenud

Võida Triobetis eksklusiivne sõit Lamborghiniga

Tahaksid sõita Lamborghini Gallardoga?

Oled sa eales soovinud, et saaksid Lamborghini Gallardo roolis veidi rallida? Triobeti kasiino annab viiele õnnelikule nüüd suurepärase võimaluse see superauto omal nahal järele testida. Eksklusiivse sõidukogemuse võitmiseks ei tule teha muud, kui logida oma kasiino kontole ja teha panus Vormel 1 HungaryGP-le ja mängida mistahes mänguautomaadil pärisraha panustega. Kui sul ei ole veel Triobetis kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas võita sõit Lamborghiniga?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee vähemalt 10€ panus Vormel 1 HungaryGP-le
  • Panusta vähemalt 20€ mistahes mänguautomaadil
  • Osaled automaatselt eksklusiivse sõidukogemuse loosis

Mida eksklusiivne sõidukogemus sisaldab?

Eksklusiivne sõidukogemus sisaldab viiele õnnelikule loosivõitjale 9,6 km pikkust sõitu Lamborghini Gallardoga Auto24ringil Audrus, videot sõidust ning sertifikaati.

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...