Pakkumine on lõppenud

Võida Triobetis piletid Õllesummerile

Võida Õllesummeri piletid

Legendaarne muusikasõprade suve suursündmus Õllesummer toimub 6. kuni 9. juulini taaskord Tallinnas. Õllefestivalil astuvad üles rohkem kui 100 artisti nende hulgas Prodigy, keda soojendab kodumaine Cartoon. Samuti esinevad John Newman ja välismaiste artistide kõrval rida Eesti muusika tegijaid nagu
I Wear*Experiment, Epp Kõiv, Svjata Vatra, Würffel, Frankie Animal ja teised. Triobet kingib 25-le õnnelikule kasiinokülastajale nelja päeva festivali piletid kahele.

Loosis osalemiseks logi oma kasiino kontole, tee vähemalt 10-eurone sissemakse ja panusta 20 eurot oma lemmikutel mänguautomaatidel - olgu need Net Entertainment'i, Microgaming'u või mõne teise mängutootja sulest - valik on sinu. Kui sul ei ole veel kontot, saad Triobetiga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas Õllesummeri piletiloosis osaleda?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha või tasuta spinne
  • Tee vähemalt 10€ sissemakse oma Triobeti kontole
  • Panusta vähemalt 20€ ükskõik millises slotimängus
  • Ole üks 25-st kes võidab endale ja kaaslasele festivalipassi

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...