Triobet premeerib parimat EMV online-kvalifitseerujat 2000 euroga

Pühapäeval lõppevad Triobetis poolteist kuud väldanud satelliitturniirid 2015. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlustele. Edukaim online-kvalifitseeruja saab 2000-eurose lisapreemia. Eriauhinnaga lahkub mängiha, kes võidab läbi Triobeti vähemalt 150-eurose Eesti meistrivõistluste pileti ning saavutab mistahes festivali raames toimuval turniiril kõrgeima koha.Pakkumisest huvitatud mängijatel tuleb saata hiljemalt 30. märtsiks kell 12:00 sooviavaldus Triobeti pokkerimänedžerile aadressil [email protected]. Nõutav on kanda võisteldes Triobeti logo, teha endast lauas selfie ning postitada see oma Facebooki lehele kommentaariga “Triobetiga pokkeri Eesti meistrivõistlustel."

“On oluline, et lauas tehtud pildil oleks korrektselt näha Triobeti logo ning pärast pildi postitamist annaks iga mängija sellest mulle meilitsi teada," rõhutas Burget. “Need tingimused täitnud mängijate seast selgub see, kes teenib lisaks turniiril võidetud auhinnarahale ka 2000-eurose eripreemia," lisas Burget.

Hetkel toimuvad veel satelliitturniirid

Kuni laupäevani toimuvad Triobetis igapäevased 3,30-, €11- ja €55-eurose osalustasuga satelliitturniirid, mille võitjatele on garanteeritud vastavalt 50, 150 ja 300-eurosed turniiripiletid. Seevastu pühapäeval, 29. märtsil viiakse läbi 110-eurose sisseostuga satelliitturniir, mille parim võidab 500-eurose turniiripileti.

Triobet ei registreeri satelliitturniiride parimaid vastavatele meistrivõistluste turniiridele, vaid kannab raha võidetud pileti vääringus mängija Triobeti kontole. Nii võimaldatakse kõikidel võitjatel ise otsustada, kas ning millistel turniiridel nad osaleda soovivad.

2015. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad 1.-11. aprillil Tallinnas, Olympic Casinos ning koosnevad 11 turniirist.

LIITU TRIOBETIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...