Pakkumine on lõppenud

Teeni Zlatani värava eest tasuta panus

Kas Zlatan lööb esimese värava?

Jalgpalli EMi alagrupiturniiri viimane päev toob kaasaelajateni põneva finišiheitluse. Väljakul kohtuvad esimest korda pärast 2000. aastat Belgia ja Rootsi. Põnev kohtumine algab täna õhtul kell 22:00.

Kohtumine on mõlemale meeskonnale ellujäämismänguks - Belgiale jääksid šansid alles ka väikese kaotuse puhul, ent Rootsil pole muud võimalust, kui võita. Vastasel juhul on asi lihtne - tuleb kotid pakkida ja tagasi Stockholmi lennata. Kas Rootsi staarmängija Zlatan Ibrahimovic lööb täna värava? Kui mehel õnnestub lüüa kohtumise esimene või viimane värav, saad sina Triobeti kasiinolt auhinnaks tasuta panuse. Kui sul ei ole veel kontot, saad Triobetiga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta panus?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava kasiino konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee Belgia-Rootsi kohtumisele panus
  • Panus peab olema tehtud reaalse raha eest
  • Saa 10-eurone tasuta panus, kui Zlatan värava lööb

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...