Pakkumine on lõppenud

Saa Triobeti spordiennustuse kunniks

Saa spordiennustuse kunniks

Kas tunned, et just sinust võiks saada Triobeti spordiennustuse kunn? Kui jah, siis kutsume sind osalema kolmenädalasel võistlusel, kus sul ei tule teha muud, kui oma lemmikutele spordisündmustele panustada. Lihtsalt logi oma kasiino kontole sisse ning tee vähemalt 5-eurone kolmest või enamast valikust koosnev mitmikpanus, et siseneda edetabelisse. Parim ennustaja võidab iPhone 6 nutitelefoni ning veel üheksa edetabeli kõrgeima koha saanud ennustajat, saavad auhinnaks tasuta panuse. Kui sul ei ole veel Triobeti konto, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas pakkumises osaleda?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee vähemalt 5€ väärtuses kolme valikuga mitmikpanus
  • Ole kümne parima ennustaja seas
  • Võida iPhone 6 ja/või tasuta panuseid kuni 100 euro väärtuses

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...