Pakkumine on lõppenud

Panusta Triobetis Prantsusmaa ja Portugali mängule riskivabalt

Teeni ennustusega tasuta panus

Jalgpalli EM ongi jõudnud lõpusirgeni ning mängida on veel vaid finaal. Portugal läheb pühapäeval püüdma esimest suurturniiri võitu, Prantsusmaa võitleb aga kolmanda koduväljaku turniirivõidu eest. Prantsusmaa on hetkel selge favoriit, ent ehk suudab seni distsiplineeritult mänginud Portugal veel ühe skalbi? Kuidas ka poleks, võidad sina ikka. Nimelt, kui teed Triobeti kasiinos vähemalt 10-eurose panuse ning see kaotab, saad sina raha tagasi. Seega on finaalile ennustamine sinu jaoks tänu tasuta panusele riskivaba. Kui sul ei ole veel Triobetis kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta panus?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava kasiino konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee Saksamaa ja Prantsusmaa kohtumisele panus
  • Panus peab olema tehtud reaalse raha eest
  • Saa 10-eurone tasuta panus kui normaalaja lõpuks on viik

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...