Pakkumine on lõppenud


Triobet toob Rooney sinuni

Triobetil on sulle superpakkumine. Kui panustad selle kuu lõpuni kodusele jalgpalli Premium Liigale vähemalt ühe euro, osaled loosimisel, mille auhinnaks on Eesti Rahvuskoondise piletipakett kahele kõigile viiele EM valiktsükli kodumängule.

Vahet pole - oled sa Kalju, Paide või Sillamäe fänn - panustades oma kohalikule lemmikule võid hea õnne korral Lilleküla murul meie poistega võidu siblimas näha Rooneyt, Shaqirit ja teisi maailmaklassi mängumehi.

Kuidas see toimib?

- Registreeri end Triobeti kasutajaks või logi sisse juba olemasolevale kontole ning sisesta alamlehel unikaalne boonuskood ESJP714.

- Panusta vähemalt 1 euro ükskõik, millisele Eesti Premium Liiga kohtumisele.

- Piletipakett loositakse välja 4. augustil 2014, Triobet võtab võitjaga ühendust ja võitja nimi avaldatakse Triobeti Facebook leheküljel.

Pakkumine kestab ajavahemikul 14.07 kuni 31.07.2014.

Head panustamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...