Pakkumine on lõppenud

Võida Triobetis vägev jalgpallireis

Võida unistuste jalgpallireis

Triobeti internetikasiino korraldab ühele õnnelikule unistuste reisi Euroopa parimatele jalkamängudele ning jagab kokku 70 000 euro väärtuses auhindu. Peale reisi loosib kasiino välja autogrammiga meeneid jalgpallilegendidelt, mängukonsoole, mänge, GoPro Hero4 kaamera ja hulgaliselt sularaha. Lihtsalt logi oma Triobeti kontole, ava Net Entertainment'i jalkateemaline mänguautomaat Football: Champions Cup arvutis või mobiilses Triobetis ning keeruta pärisraha panustega. Teeni iga 20 panuse eest üks pilet auhinnaloosiks. Kui sul ei ole veel kasiinos kontot, saad liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne. 


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas kampaanias osaleda?

Külasta Triobeti internetikasiinot või mobiilset kasiinot SIIT ning logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto. Kasiinoga liitumisel saad koheselt tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne. Seejärel spinni NetEnt'i Football: Champions Cup mänguautomaadil. Tee vähemalt 20 pärisraha spinni miinimumpanusega 20 senti või rohkem. Iga 20 spinni kohta saad ühe pileti loosimiseks ning maksimaalselt saad teenida kuni 50 piletit igal kampaaniapäeval.

Milline on unistuste reis jalkamängudele?

Esimene koht võidab kampaaniaga endale ja oma kaaslasele unistuste reisi Euroopa parimatele jalgpallimängudele koos kolme erineva riigi külastusega kokku kuuel päeval. Auhinnas on edasi-tagasi lennus võitja kodumaalt Inglismaale, Hispaaniasse ja/või Itaaliasse ning kuus ööd ööbimist nelja tärni hotellis ning transfeer lennujaamadest linna ja tagasi.

Võida Triobetis unistuste jalgpallireis

Teisteks kampaania auhindadeks on näiteks autogrammiga meened jalgpallilegendidelt, tool tõelistele mängusõpradele koos konsooli ja mängudega ning äge GoPro Hero 4 kaamera. Alates 50. kohast kuni 600. kohani saavad õnnelikud mängijad auhinnaks sularaha vastavalt kas 50€, 25€ või 10€.

Football: Champions Cup mängust lähemalt

Football: Champions Cup on Net Entertainment'i mäng, mis on loodud jalkafännidele spetsiaalselt Euro 2016 ajaks. Jalgpalli Euroopa Meistrivõistluste teemalist mänguautomaati iseloomustavad mitmed põnevad boonuslahendused ja autentsed karikamängude toetushüüded tribüünidelt. Mängul on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võiduliini. Selel graafika on mängutootjale omaselt lihtne, ent kaasahaarav.

Football: Champions Cup™ - Desktop

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...