Pakkumine on lõppenud

Teeni Triobetis tänase mänguga tasuta panus

Kas Ronaldo või Bale lööb värava?

Täna toimub Prantsusmaal Euro 2016 raames tõeline galaktikate lahing, sest jalgpallistaadionil lähevad vastamisi Ronaldo ja Bale. Cristiano Rondaldo hoiab portugaallaste ootusi kõrgel ja Gareth Bale kannab iiri rahva lootusi.

Kummale meeskonnale sina kaasa elada? Mis sa arvad, kas Cristiano Rondaldo või Gareth Bale lööb kumbki vähemalt ühe värava mängu normaalaja jooksul? Kui jah, saad sina Triobetilt kingituseks tasuta panuse. Tasuta ennustuse väärtuseks on 10 eurot. Lihtsalt logi oma kasiino kontole, tee panus õhtusele mängule, ela matšile kaasa ja hoia pöidlaid, et kumbki meestest värava lööb. Kasiino kannab tasuta panuse sinu kontole automaatselt. Kui sul ei ole veel Triobeti konto, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta panus?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava kasiino konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee Portugali ja Walesi kohtumisele panus
  • Panus peab olema tehtud reaalse raha eest
  • Saa 10-eurone tasuta panus, kui Zlatan värava lööb

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...