Pakkumine on lõppenud


Triobetiga tuuritad riskivabalt

Kinnita kiiver, õlita kett ja hüppa sadulasse, sest Triobet annab sulle Tour de France mägistele etappidele 16, 17 või 18 riskivaba Livebet panuse kuni summas 5€.

Valiku saad teha järgnevate etappide vahel:

22.07.2014 Carcassonne - Bagnères-de-Luchon
23.07.2014 Saint-Gaudens - Saint-Lary Pla d'Adet
24.07.2014 Pau - Hautacam

Pole vahet, oled sa Reinu, Taneli või kellegi kolmanda poolt – panustades oma lemmikule Triobetis, võidad koos nendega, sest summas kuni 5€ on sinu esimene Livebet panus riskivaba. Kui sinu panus ei võida, saad oma raha tagasi.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui registreerida end Triobeti kasutajaks või logida olemasoleva kontoga sisse ja sisestada boonuste alamlehele erikood TDF723 ning teha oma panused.

Pakkumine kehtib 22.-24.juuli 2014.

Head panustamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...