Pakkumine on lõppenud


Triobetis kihutad ja panustad riskivabalt

Maailma põnevaima võidusõidusarja Vormel 1 käesolev hooaeg on jõudmas poole peale – kümnendaks osavõistluseks kogunevad kiirusesõltlastest piloodid Saksamaale, et Hockenheimringil taas välja selgitada kes on kõige kiirem.

Triobet annab sulle riskivaba panust summas 10€ - ainsaks tingimuseks on, et esimesel ringil ei juhtuks ainsatki avariid.

Selleks, et saada riskivaba panust ei tule teha muud, kui registreerida end Triobeti kasutajaks, sisestada boonuskood F1HH72, teha panus 20. juulil toimuvale Hockenheimi Vormel 1 etapile ning suruda pöidlad pihku, et keegi esimesel ringil avariid ei teeks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...