Pakkumine on lõppenud

Euroliigaks valmis? Triobetis panustad mobiiliga riskivabalt

Juba esimene mängudevoor toob palliplatsile Real Madridi, Kaunase Zalgirise, Berliini Alba, Moskva CSKA ja teised Euroopa hinnatuima korvpallitrofee poole püüdlejad. Ükskõik kelle poolt sa oled – nüüd on õige aeg oma lemmikule panustada, sest esimene läbi m.triobet.ee rakenduse tehtud panus kuni summas 10€ on sulle riskivaba.

Kuidas kampaaniast osa saada?

Superpakkumisest osa saamiseks ei ole tarvis teha muud, kui hakata TrioBeti kasutajaks või logiga sisse olemasoleva kontoga läbi m.triobet.ee rakenduse ja sisestada boonuskood BEUR116 ning teha oma panus.

Pane tähele, et pakkumine kehtib vaid esimesele panusele, mis on tehtud ühele 15. kuni 17. oktoober 2014 toimuvale korvpallimängule.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...