Pakkumine on lõppenudTriobetis toimub €33 000 Flip Festival II – Flip Harder

Mängi kampaania perioodi jooksul nädala vältel 100 reigitud jaotust ja saad registreeruda ühele kolmest Flip Freerollist, millest igaühe auhinnafond on €11 000 ning peaauhind €1000! Auhinnafondis on kokku €33 000 ning sellest saad osa, kui mängid päris raha peale korraldatavaid mänge.Mida enam jaotusi sa mängid, seda suurem on tõenäosus, et saad osa ka auhinnafondist.

Kuidas kampaaniast osa saada?

  • Hakka Triobeti kasutajaks
  • Registreeru Flip Freerollile
  • Mängi 100 reigitud jaotust

Flip Freerollid on kiired ja lõbusad, sest oled all-in iga jaotusega ning võitja selgub kiirelt! Pane tähele, et erilise eelise saad siis, kui alustad turniiri kuni kuuekordse lisastäkiga. Mida enam reigitud jaotusi mängid, seda suurema algstäkiks selleks turniiriks saad ning see suurendab võidušansse veelgi.

Oma reigitud jaotuste arvu saad kontrollida pokkeritoas, kui lähed oma konto alt - > view my raked hands.

Tavapäraselt on algstäkk neil turniiridel 100 punkti, kuid võid teenida lisastäki.

Kuidas teenida lisastäkki?

Kui kogud 200-399 reigitud jaotust nädala jooksul vahetult enne turniirile registreerumise algust, saad lisaks 100 punkti (see annab punktide kogusummaks 200)

Kui kogud 400-999 reigitud jaotust nädala jooksul vahetult enne turniirile registreerumise algust, saad lisaks 200 punkti (see annab punktide kogusummaks 300)

Kui kogud 1000-2999 reigitud nädala jooksul vahetult enne turniirile registreerumise algust, saad lisaks 300 punkti (see annab punktide kogusummaks 400)

Kui kogud 3000-7499 reigitud jaotust nädala jooksul vahetult enne turniirile registreerumise algust, saad lisaks 400 punkti (see annab punktide kogusummaks 500)

Kui kogud 7500 reigitud jaotust nädala jooksul vahetult enne turniirile registreerumise algust, saad lisaks 500 punkti (see annab punktide kogusummaks 600)

Võta kampaaniast osa siit


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...