Pakkumine on lõppenud

Võida Tripp Islandile

Tripp Islandile ja tasuta spinnid iga päev!

Chanz kasiino annab sulle taas iga päev tasuta spinne! 

Chanz kasiino teeb taolisi ägedaid pakkumisi pidevalt ning alates tänasest kuni 23. augustini on taas KÕIKIDEL mängijatel võimalik tasuta spinne saada ja seda iga päev! 

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Nimelt on sul Chanzi lehel võimalik iga päev leida kaheksa erinevat märki. Neist kolm märki on seotud tasuta spinnidega - üks neist annab sulle 5 tasuta spinni, teine annab sulle võimaluse kinkida sõbrale või mõnele teisele Chanzi mängijale 10 tasuta spinni. Ülihea õnne korral võid sa aga leida ka Super Chanz märgi, mis annab sulle kohe 50 tasuta spinni. Viimasele peale sattumine on küll vähem tõenäoline, aga esimesed kaks on leitavad absoluutselt iga päev. 

Lisaks on olemas veel 5 teistsugust märki, mis sulle koheselt midagi ei anna. Küll aga saad sa iga 24 märgi kokku kogumisel ühe pileti kampaania lõpus toimuvale loosimisele. Loosimine toimub 24. august 2020 ning peaauhinnaks on reis Islandile! Samuti loositakse välja rahalisi auhindu - 25x25€. 

Kampaaniast saab osa võtta igaüks. Tasuta spinnide märkide leidmiseks on vaid üks pisike nõue. Sa pead olema kas seitsme viimase päeva või kampaaniaperioodi jooksul olema teinud sissemakse ja panustanud slottidel vähemalt 20 euro eest. Ja see on kõik.

Igapäevaste tasuta spinnidega saadud võitudele läbimängimise nõudeid ei kehti ja kõik võidud saab soovi korral koheselt kasiinost välja kanda. 

Liitu Chanziga juba täna


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...