Pakkumine on lõppenud


Troonide mängu 20 tasuta keerutust

Saa täna vähemalt üks sümbolite saavutus Game of Thrones slotil ja sind ootab homme 20 tasuta sularaha võitudega keerutust, mille saad soovi korral kohe oma kontolt ka välja kanda.

Kuidas saada tasuta keerutusi

Selleks tuleb esmalt hakata Unibeti kasutajaks või logida olemasoleva kontoga sisse ning registreerida end Advendikalendrisse.Seejärel mängi pärisraha eest Game of Thrones slotti. Saa vähemalt üks sümbolite saavutus, milleks on tarvis vastavalt kolmandale, neljandale ja viiendale võiduliinile ühesugune sümbol saada. Seejuures asendussümboleid ei arvestata.

Tasuta keerutused kantakse sinu kontole hiljemalt homseks südaööks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...