Turning Totems – indiaani tootemid toovad suurvõite

Turning Totems ehk keerlevate tootemloomade, äikesemadude, vihmatantsu ja suurte võitudega imeilus indiaanihõnguline slot, mille tootjaks on Rootsi päritolu Thunderkick. Selles mängus saad sa ühineda sõbraliku indiaanihõimu ja selle pealikuga ning aidata neil vihma välja tuua – vastutasuks on sulle selle eest suured võidud.

Mänguinfo

Erinevalt teistest 5-rullilistest mänguautomaatidest, töötavad selles mängus kõik sümbolid scatter-itena. Teisisõnu ei pea sa sümboleid püüdma mitte mänguridadele, vaid võitudena loevad sarnased sümbolid olenemata nende asukohast rullidel.

Rullid: 5
Mänguread: 0
Progressiivne: Ei
Wild-sümbolid: Jah
Scatter-sümbolid: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Minimaalne panus: 0, 10 eurot
Maksimaalne panus: 100 eurot

Thunderkick on loonud suurepärase tarkvara – sloti kulgu on lihtne jälgida ning see on parajalt tempokas. Mängu graafika ja helid on asjatundlikult hästi tehtud ning annavad slotile lisaväärtust. Näiteks võidukombinatsiooni ilmnemisel teeb indiaanipealik sulle võidutantsu etteaste – mäng on kaasahaarav ja lõbus.

Sümbolid ja võidud

Sümbolite hulka rullidel kuuluvad värvilised näod tootemloomadest, madudest ja teistest veidratest indiaanikujutistest. Tavapärase vertikaalse keerlemise asemel keerlevad rullid horisontaalselt, mis teeb mängu veel erilisemaks.

Suurte võitude võitmine on tehtud üsna lihtsaks, kuna mäng pakub erinevaid võimalusi võitude suurendamiseks. Esmalt, kui rullile juhtuvad üheaegselt viis sarnast sümbolit, siis need lukustuvad, samal ajal keerlevad teised sümbolid seni endasi, kuni samu sümboleid enam rullidele ei ilmu. See mängufunktsioon garanteerib sulle suured võidud.

Tasuta keerutused

Kui tabad vähemalt kuute madu ükskõik, mis asukohas rullidel, siis hakkab sadama ja indiaanipealik isiklikult tõttab mäeharjal järgmise 5 tootemi juurde, et kinkida sulle 12 tasuta keerutust. Ükskõik milline lisaboonuse sümbol lisab sellele 2 tasuta spinni kuni maksimaalse 30ni.

Tasuta keerutuste ringis saad tõeliselt kasu ka igalt taaskeerutuselt, kuna iga järjestikkune spin on korrutatud multiplier-iga, vastavalt 1, 2, 3 või 5 korda. Lisaks on lahe jälgida, kuidas indiaanipealik oma vihmatantsu läbi viib ja äike iga oma löögiga kordajat suurendab.

Mängus on lisaks teistele keerutustele niinimetatud igaveste spinnide funktsioon, mis käivitub ainult tasuta keerutuste mängus. Kui kõik tasuta keerutused on kasutatud, saad sa kingiks lõputu arvu tasuta spinne kuni esimese võiduni.

Kokkuvõte

Turning Totems on seni kõige parem Thunderkick'i mänguautomaat – see näeb välja eriti vinge, pakub põnevaid meelelahutuslikke erilahendusi ja elemente ühes suurte võitudega. Kindlasti saab sellest slotiarmastajate üks suuri lemmikuid.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...