Tutvu Triobeti pokkerimängija lojaalsusprogrammiga

Triobet pakub igale pokkerisõbrale algajast profini lojaalsusprogrammi. Seega kogud punkte alates oma esimesest rahamängu lauas mängitud jaotusest, et nautida lojaalse kliendi hüvesid.Programmist lähemalt

Kogu programm on üsna lihtne: teenitud punkte võid vahetada rahaks või kasutada neid turniiride osavõtumaksu tasumiseks. Lisaks cashback'ile ja turniiri piletite ostmise võimalusele, saad osa võtta tasuta turniiridest või panustada spordiennustuses ja keerutada kasiinos ilma rahata ning osa teistest boonustest.

Näiteks: kui mängid nii palju, et tõused Fishermani tasemele, saad kuni 30% cashbacki.

Lisaks cashback'ile annab Triobet sulle kuni 25 € tasuta panuse ja tasuta spinnid kasiinos, tasuta turniiridest ja igakuisest kuni 100 € Reload boonusest rääkimata.

Lojaalsusprogrammi tasemed

Vaata siit lojaalsusprogrammi tasemeid ning seda, mida mängijale vastavalt nendele pakutakse.

Iga 30 Lojaalsuspunkti kohta saad selle rahaks vahetamisel 1 $. Saja lojaalsuspunkti eest võid osta turniiri pileti väärtusega 1 $.

Lojaalsuspunktid

Lojaalsuspunkte teenid reaalse raha peale mängitavates mängudes osaledes. Mida rohkem mängid, seda enam lojaalsuspunkte teenid ning nende järgi seatakse sinu igakuine lojaalsusprogrammi tase, mille järgi saad punkte rahaks vahetada, turniiride osavõtumaksu punktide eest tasuda või muid igakuiseid hüvesid kasutada.

LIITU TRIOBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...