Pakkumine on lõppenud

UFC raha tagasi garantii

UFC 50€ raha tagasi garantii!

Olybetil on UFC 246: McGregor vs Cerrone matšile panustada soovijatele väga hea pakkumine, mis on mõeldud just uutele spordiennustajatele. Nimelt saad sa teha kuni 50€ panuse antud matšile täiesti riskivabalt, kuna panuse kaotuse korral annab Olybet sulle raha tagasi.


€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Selleks, et pakkumises osaleda, tee matšieelne üksikpanus 19. jaanuaril toimuvale UFC 246: McGregor vs Cerrone matšile kasutades "Matši võitja" panustamistüüpi. Panuse kaotuse puhul tagastatakse sulle olenevalt sinu panuse suurusest kuni 50 eurot, ning see raha jõuab sinu kontole järgmisel päeval.

Kõige parem selle pakkumise juures on aga see, et kaotuse tõttu tagastatud rahale ei kehti mingeid läbimängimise nõudeid, ehk siis see pakkumine on tõesti täiesti riskivaba pakkumine.

Antud kampaania kestab 15.01 kell 07:00 kuni 19.01 kell 08:00.

Liitu Olybeti pakkumisega!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...