Pakkumine on lõppenud
Täna, homme ja ülehomme saab üks slotimängija 5000-eurot

Maria kasiino annab järgneval kolmel päeval ühele õnnelikule videosloti mängijale garanteeritult vähemalt 5000-eurose võidu. Selleks ei tule teha muud, kui panna õnn lahedatel mänguautomaatidel proovile. Kui ükski mängija ei võida iga päev ühe keerutusega 5000-eurost auhinda, siis lisab kasiino päeva suurimale võidusummale omalt poolt puuduva osa juurde nii, et see moodustaks 5000-eurot.

Kuidas osa võtta

Esmalt loo siin Maria kasiino kasutajakonto, logi sisse ning haara oma mobiil või tahvelarvuti ja pane õnn ükskõik millisel videoslotil proovile - alates glamuursest NetEnti Mega Fortune Dreamsist, lõbusast Jack and the Beanstalkist kuni seiklusrikka Gonzo's Questini välja.Kiirusta, sest aega on vaid täna, homme ja ülehomme. Kuni 29. jaanuarini.

Kui ükski mängija ei võida iga päev ühe keerutusega garanteeritud 5000 eurost auhinda, lisab kasiino suurimale võidusummale puuduoleva summa juurde.

Näide. 27. jaanuaril võidad mängus Starburst vaid ühe mobiilse keerutamisega 500 eurot. See on päeva suurim üksikust spinnist tulnud võit. Nüüd lisab Maria sellele omalt poolt veel 4500 eurot ja … sul on taskus tervelt 5000 eurot!

Võidud kantakse mängijate Maria kontole järgneval tööpäeval ning selle võib soovi korral kohe välja võtta.

Loo endale siin Maria kasiino kasutajakonto


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...