Üleaja tagasimaksed homses ja ülehomses kohtumises

Teame hästi, kui tüütu on kohtuniku poolt lisatud mängu üleaja tõttu oma ennustus kaotada. Paf teeb sellele lõpu. Vähemalt Meistrite liiga mängudel. Paf tagastab panuse kui su ennustus lüüakse peapeale peale 90-ndat mänguminutit.Kuidas see käib?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Tee panus

Näide: Pafi üleaja tagasimaksed toimivad nõndamoodi: oletame, et tegid Barcelona – Real Madridi mängus panuse Barcelona võidule. 90. mänguminutil on seis 1-0 (Barcelona kasuks). 93. mänguminutil viigistab Real Madrid seisu ja mäng lõppeb tulemusega 1-1. Selle stsenaariumi kohaselt tagastab Paf kõik panused, mis olid tehtud Barcelona võidu peale.

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind tervitusboonus. Kui kasutad oma esimesel sissemaksel koodi BONUS100, saad kuni 100 eurot mängimiseks ja ennustamiseks lisa.

Millistele kohtumistele kehtivad üleaja tagasimaksed?

14. aprill
Atlético Madrid - Real Madrid
Juventus - Monaco

15.aprill
Paris SG - Barcelona
Porto - Bayern Munchen

Üleaja tagasimaksed kehtivad ainult 1x2 ennustustele ja kõik ennustused peavad olema tehtud enne kohtumise algust. Võid teha nii üksikpanuseid, kombineeritud panuseid ja ka süsteemipanuseid, peaasi, et ennustuskupongile oleks lisatud vähemalt üks Pafi valitud mängudest.

ENNUSTA SIIN


Eestikasiino.com