Üleaja tagasimaksed spordiennustuses

Oled väsinud sellest, et kohtuniku lisatud mängu üleaeg rikub sinu võiduennustuse?

Nagu me kõik väga hästi teame, on lausa masendav kaotada ennustus mängu üleaja tõttu. (Ei, mitte mängu lisaaja, vaid kohtuniku poolt lisatud mängu üleaja tõttu.) Paf otsustas, et nii ikka ei saa ja lõpetab selle Meistrite liiga mängude ajal ära. Kasiino soovib, et saaksid nautida sporti, olenemata kohtunike halvast vilistamist ja muudest kõrvalekalletest. Seepärast tagastatakse sulle panus, kui sinu ennustus lüüakse peapeale pärast 90-ndat mänguminutit.

Kuidas see käib?

Pafi üleaja tagasimaksed toimivad nõndamoodi: oletame, et tegid Barcelona – Real Madridi mängus panuse Barcelona võidule. 90. mänguminutil on seis 1-0 (Barcelona kasuks). 93. mänguminutil viigistab Real Madrid seisu ja mäng lõppeb tulemusega 1-1. Selle stsenaariumi kohaselt tagastab Paf kõik panused, mis olid tehtud Barcelona võidu peale.

Millistele kohtumistele tagasimaksed kehtivad?

Üleaja tagasimaksed kehtivad ainult 1x2 ennustustele ja kõik ennustused peavad olema tehtud enne kohtumise algust. Võid teha nii üksikpanuseid, kombineeritud panuseid ja ka süsteemipanuseid, peaasi, et ennustuskupongile oleks lisatud vähemalt üks alljärgnevatest kohtumisest:

30.9
Shaktar Donetsk - Porto
Paris SG - Barcelona
CSKA Moscow - Bayern Munchen

1.10
Atlético Madrid - Juventus
Malmö FF - Olympiakos
Zenit St Petersburg - Monaco

Üleaja tagasimaksed kehtivad ainult 1x2 ennustustele ja kõik ennustused peavad olema tehtud enne kohtumise algust. Võid teha nii üksikpanuseid, kombineeritud panuseid ja ka süsteemipanuseid, peaasi et ennustuskupongile oleks lisatud vähemalt üks ülalnimetatud Meistrite liiga kohtumisest.

Nüüdsest alates on Meistrite liiga päevad nädala parimad spordiennustuse päevad.

Head mänguõnne!


Eestikasiino.com