Pakkumine on lõppenudÜllatuspakkumine! Saa osa eksklusiivsest sissemakseboonusest

Eestikasiino ja Maria kasiino pikendavad nädalavahetuseks sinu mängurõõmu. Tee täna vahemikus 19:00-20:00 Marias 10-20 euro suurune sissemakse ning saa oma kontole, kas 25 või 50-eurot. Kui jagad uudist Facebookis oma sõpradele, saad esmaspäeval lisaks 5 tasuta spinni populaarsel Starburst slotikal.Kuidas see käib?

  • Logi oma kasutajanimega sisse
  • Aktiveeri boonuspakkumine
  • Tee vahemikus 19:00-20:00 sissemakse
  • Naudi oma lemmikslotikatel keerutamist

Kui sul ei ole veel Maria kasiinos kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

Reeglid ja tingimused

- Boonuspakkumine kehtib vaid täna 17.04.2015 vahemikus 19:00 - 20:00.
- Raha saab välja võtta peale seda, kui boonust on 30 päeva jooksul vähemalt 30 korda läbi mängitud.
- Erinevad mängud annavad läbimängimisse erineva protsendiga panuse: lauamängud, videopokker, live-kasiino ja kraapekaardid – 10%; kõik ülejäänud mänguautomaadid – 100%.
- Lubatud on ainult üks boonus majapidamise/IP-aadressi kohta.
- Maria ja Eestikasiino jätavad endale õiguse muuta või tühistada antud pakkumine igal ajal.

LIITU MARIAGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...