Pakkumine on lõppenud

Osale Unibeti 10 000 eurose auhinnafondiga slotiturniiril

Võida uue slotikaga oma osa 10 000€

Sellel nädalal jagavad 30 parimat mängijat, kes oma õnne pärisraha panustega uuel Unibeti mänguautomaadil 1Can 2Can proovile panevad, hunniku sularaha. Parimate mängijate vahel jagab kasiino ära koguni 10 000 eurot sularaha. Osalemiseks logi oma kasiino kontole ja keeruta uuel slotikal vähemalt 50 spinni. Kui sul ei ole veel Unibetis kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kuidas võita oma osa auhinnarahast?

Juba uuel nädalal jagavad 30 parimat mängijat, kelle kümne järjestikuse keerutuse võit on edetabeli suurimad, 10 000 eurot sularaha. Osalemiseks pole tarvis teha muud, kui:

  • Külasta Unibeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Keeruta uuel videoslotil vähemalt 50 spinni
  • Ole 30 parima mängija seas

Kuidas jaguneb auhinnaraha?

10 000-eurone auhinnafond jaguneb 30 top mängija vahel, kelle 10 järjestikkust keerutust on suurima võiduga. Kasiino kannab rahalised auhinnad võitjate kontole kohe pärast turniiri lõppu.

1. koht saab auhinnaks 2000€
2. koht saab auhinnaks 1500€
3. koht saab auhinnaks 1000€
4. -10. koht saavad auhinnaks 500€
11. – 30. koht saavad auhinnaks 100€

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...