Unibet annab ära 20 000 eurot

Unibet tähistab jalgpalli maailmameistrivõitluseid ka oma live-kasiino Blackjack-i laudades, kus iga päev kogu kuu vältel mängijatele kokku 20 000 euro väärtuses boonuskaarte jagatakse. Mängija, kes saab boonuskaardi, võidab rahalise auhinna – kollase kaardi eest 50€ ja punase eest 100€.

12. kuni 16. juunini on kaardipakkidesse lisatud 6 kollast kaarti ning alates 28.juunist on pakkides kolm punast ja kolm kollast boonuskaarti.

Igal MM-i mängupäeval lisavad diilerid kell 18:00 CET kaardipakkide kinga ehk alusele, kust kaarte tõmmatakse, 6 boonuskaarti. Boonuskaarte võid võita laudades Standard Blackjack Table 3 ja Standard Blackjack Table 5.

Kampaania kestab 12.juuni kuni 13. juuli.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...