Slotiturniir unibetis

20 000 € Extra Chilli läbimänguturniir

Unibetis saab osaleda kuni 20. jaanuari südaööni Extra Chilli läbimänguturniiril, mille lõpus jagatakse kõige suurimate summade eest mänginute vahel ära 20 000€. Auhindu jagub lausa esimesele 250-le. Kui esimene koht saab 3000 eurot, siis viimasele auhinnalisele kohale on mõeldud 10€.


Unibet € 100 boonus ja 5 tasuta spinnid.

|


Extra Chilli turniiril osalemiseks ei ole vaja teha muud kui esiteks registreeruda Unibeti kampaanialehel pakkumisele, ning seejärel mängida ühel või mitmel kampaanias osaleval slotil vähemalt €0.2 panusega.

Lisaks mängule Extra Chilli osalevad veel 11 mänguautomaati. Nendeks on Flower Fortunes, Diamond Mine, Genie Jackpots Megways, Bonanza Megaways, Wolf Legend Megaways, Who Wants to Be a Millionaire Megaways, Queen of Riches, Temple Tumble Megaways, Temple of Treasures Megaways, Vikings Unleashed Megaways, Buffalo Rising Megaways.

Nagu eelnevalt näha, väga paljude mainitud slottide taga on sõna Megaways. Kui sul pole aimugi, mida see tähendab, siis oleme just sinu jaoks kirja pannud artikli selle kohta, mida Megaways slotid endast kujutavad.

Liitu Unibetiga!


Eestikasiino.com